Журнальні столики з мармуру та граніту
Журнальні столики з мармуру чи граніту сьогодні, це вже не стільки ознака забезпеченості господаря, скільки бажання мати в інрер'єрі житла щось надійне і в той же час симпатичне, зручне і невибагливе. У всякому разі вам не доведеться перейматися через ризик спотворення столику розлитою кавою, вином, або гарячою праскою. На сторінці подані зразки найбільш популярних моделей без позначення розмірів. Ідея в тому, що замовник може замовити виріб вказавши свій, бажаний, розмір та вид каменю який на його розсуд буде найкраще гармоніювати з інтер'єром застосування.
Круглий

Витончений приставний столик з круглою стільницею і основою з натурального каменю. Компактний і універсальний. Шикарно доповнює інтер'єр сучасної вітальні або спальні.

Замовити
Пириставний

Приставний трикутний столик. Ідеальний як доповнення до інших кавовим столиків, так і самостійно. Компактна модель, яка не займе багато місця, але чудово підійде для вашої чашки кави або гаджета

Замовити
Комплект

Гармонія функціональності та стилю. Цей комплект круглих столиків з мармуровою стільницею і металевою основою стане прикрасою будь-якого інтер'єру. При необхідності стіл з меншим діаметром ідеально розміщується під іншим, що значною мірою зберігає простір, а композиція із столиків не втрачає своєї привабливості в будь-якому положенні.

Замовити
Напівкруглий

Акуратний і компактний столик з металу і натурального каменю зможе наповнити інтер'єр цікавими деталями. У вітальні біля дивану або в спальні, як тумба він легко підходить і в оформлення в сучасному стилі, і в класичному. Місця для чашки кави або улюбленої книги краще не знайти!

Замовити