Шафи-купе на будьякий смак!
Можна з впевненністю стверджувати, що сьогодні, шафи-купе є одним з найбажаніших елементів внутрішнього дизайну не тільки приватного житла, а і багатьох об'єктів виробничого чи адміністративного призначення, відпочинку і т.п. Асортимент сучасних елементів фарнітури, по функціонуванню та естетичності, здатен забезпечити надійність, зручність та привабливість виробів, на протязі їх досить тривалої експлуатації.

Система для шаф-купе Slim Line

Система SlimLine, відрізняється від традиційних розсувних конструкцій тим, що в ній відсутні видимі алюмінієві конструкції, а видимою є тільки вертикальна тонка алюмінієва окантовка 3 мм. Усі інші несучі конструкції є приховані за непрозором склом, що дозволяє зробити ефект «дзеркальної стіни». Такі двері є стильною окрасою  для будь-якого інтер'єру.

В даній системі скло або дзеркало також можна встановлювати з двох сторін конструкції. Це дозволяє використовувати розсувну систему SlimLine не тільки в якості дверей в шафи-купе, але і як міжкімнатну перегородку або двері в гардеробну.

Звертайтеся до наших фахівців і ми проконсультуємо Вас!

Розсувна мансардна система

 Шафа-купе для мансарди від традиційної шафи відрізняється тим, що її виготовлення так чи інакше можливо тільки за індивідуальним а значить ексклюзивним проектом.

Незважаючи на деякі складнощі в проектуванні і виготовленні шаф в локації мансарди, що пов'язані з наявністю скосів і виступів, несучих і опорних балок, нетрадиційного розташування мансардних вікон, змінної висоти і напряму стелі, вбудовані шафи без обмежень розміщуються в усі скошені ділянки простору мансардного приміщення, зберігаючи всі свої достоїнства. При цьому, перераховані вище, особливості приміщень ніяк не впливають на функціональнысть та естетичність мансардних шаф, а позначається лише на їх внутрішньому обсязі. Практично в будь-яку форму скошеної стелі мансарди можна вбудувати шафу. І повторити її контур дверима купе.
Сучасно, функціонально та елегантно виглядають шафи при застосуванні  розсувної мансардної системи "ADS"